Musa Ok

Arşiv

okumusa@mynet.com

Ben haykırıyorum BEN İBRAHİM GÜÇLÜ yüm

PKK, Kürt aydın,yurtsever ve siyasetçisi Sn. İbrahim GÜÇLÜ yü alenen tehdit etti, ergenekon çetesinin ayyuka çıktığı bu günlerde yapılmış olmasıda manidardır.
Gerek Tüekiyenin demokatikleşmesinin, çetelerin arzusu doğrultusunda engellenmeye çalışması ve gerekse Kürt halkının ulusal demokratik mücadelesini sisteme entegre etme çabasına devam eden PKK ve türevleri legal illegal organizasyonlar, eylemleri ve söylemleri ile yeniden gündemde.

 

Özellikle TEVKURD aktivisti Sn.İbrahim GÜLÜ nün hedef gösterilmesini masur, masum veya mubah görmek mümkün değildir. Her kürt yurtseverinin, PKK nin bu tutumu karşısında sesini yükseltmesi ve sevgili sedat GÜNÇEKTİ nin dediği gibi BEN İBRAHİM GÜÇLÜYÜM diye haykırması gerkmektedir. DTP ve PKK yi destekleyip iyi niyetli oluğuna inanılan tüm yurtsever kişilere bu bir çağrı niteliğindedir.şimdi kürt yurtseverlerinin sesini yurtsever kamuoyuna duyurma zamanıdır.


Avukat görüşmelerinde; Tum silahlı güçlerinin sınır dışına çekeceğini söyleyen Öcalana TC yetkilisinin BİR KISMI KALSIN LAZIM OLUR demesini şimdi daha iyi anlıyorum.

Ben haykırıyorum BEN İBRAHİM GÜÇLÜ yüm

 

27-01.2008.

Musa OK